SAB
Heili* Hellotab
SAB
Heili* Hellotab
SAB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAB

Another Planet
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Heili*

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Heili* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Heili*   Heili* Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 9:04 pm

Sveiki, žmogeliai xD

Mano vardas Aurelija. Pavardė - Masiukevičiūtė. Gimiau 1993 Vasario 16. Taigi man 16m (žinau, kad esu sena.. xD ). Esu vandenis, kuris nemėgsta vandens. (žiauriai nemėgstu maudytis upėje ar ežere;D) Gyvenu Širvintų rajone, Varanavos kaime. (krč, žmonių gyvena gal 10, o jau kaimu vadinamės ;D )

Mokausi Širvintų Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazijoje (tikras košmaras, įvedė uniformas. Dar labai baisias - tamsiai mėlynas ;( ) Mokausi ganėtinai gerai. Na, tiksliau - nesimokau xD. Man sekasi (kažkaip) viską per pamoką suprasti xD Todėl nebūna nuo tėvų taip --> :kill: xDD. Mėgstamiausia pamoka kūno kultūra, nemėgstamiausia - pilietinis :damnit: .

Esu vienturtė. Tėvų vardai Ingrida ir Petras. Dažnai praleidžiam laiką. Mėgstam žiūrėti filmus arba šnekėtis ;D
Mėgstu būti dėmesio centre, bet bandau šios ydos atsikratyti xD Turiu kelis gerus draugus. Mėgstu bendrauti. Esu labai kukli, nors gal nelabai xD (nelabai pavyksta forumuose pritapti dėl to). Labai nemėgstu anglizmų, nors angliškai gerai suprantu (žmonės, neįsižeiskit, kuriems patinka). Dar nemėgtu pyktis, be to ir nemoku pykti, greit viską visiems atleidžiu ;D . Nesivaikau madų, nors mėgstu (be galo) Versace kvepalus ;D Mėgstu sportą. Lankau badmintoną ir keturkoves. Norėčiau lankyti fulę, bet tokio užsiėmimo pas mus nėra :x xD

Esu žema, vos 1.62m. Sveriu gal 52. Tai labai nervuoja, daug kam atrodau maža ir stora. Nors nepasakyčiau, kad tokia esu (žinau, kad esu kvaila, daug kas taip sako ;D) Esu mėlynakė (arba pilkaakė) ir šviesiai (arba tamsiai) rudų plaukų ;D

Kontaktai:
One: aurusha
Skype: bee_rysio69

Tai va, tiek ;D
Atgal į viršų Go down
Jormundur

Jormundur


Pranešimų skaičius : 459
Join date : 2009-07-12

Heili* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heili*   Heili* Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 9:08 pm

Labas, ilgas aprašymas. Kokius filmus mėgsti žiūrėt? xD
Atgal į viršų Go down
https://mysticworlds.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Heili* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heili*   Heili* Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 9:09 pm

Nukopinau iš Lėjos foro xD
Žiūriu visokius nuo A iki Z xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Heili* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Heili*   Heili* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Heili*
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Heili

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
SAB :: Vieną kartą, seniai seniai šiukšliadežėje...-
Pereiti į: